Kontakt

przez Asia

Pytania, sugestie, propozycje współpracy?

Skontaktuj się ze mną

Dziękuję, że czytasz mojego bloga i chcesz się ze mną skontaktować.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, propozycje współpracy, napisz do mnie bezpośrednio na adres e-mail:

[email protected] .

Wszystkie zdjęcia publikowane na blogu pochodzą z prywatnego archiwum i są autorstwa mojego lub mojego towarzysza podróży (o ile nie zostało wyraźnie wskazane inne źródło pochodzenia zdjęcia).

Jeśli któreś ze zdjęć przypadło Ci do gustu na tyle, że chciałbyś je otrzymać w formie elektronicznej (np. w większej rozdzielczości), odezwij się.

Dziękuję Ci, że czytasz, komentujesz i jesteś ze mną.

Zostańmy w kontakcie.

Spotkajmy się w Newsletterze, na Facebooku, Instagramie lub na YouTube.

Teraz Twoja kolej! Doceń i wesprzyj moją pracę poprzez polubienie bloga lub zapisanie się na Newsletter. Tylko tyle, a dla mnie aż tyle. Znajdziesz mnie także na Instagramie i na moim kanale na YouTube.

Jeśli natomiast masz jakieś pytania związane z opisanymi podróżami, nie wahaj się do mnie napisać. 

Popularne

Ostatnie posty

Zamek Księcia Henryka i Karkonosze.

Zamek Księcia Henryka w Marczycach

Ukryty w niewielkim lesie między Marczycami, Sosnówką i Staniszowem Zamek Księcia Henryka to świetne miejsce widokowe do podziwiania niemal całych Karkonoszy – od Śnieżki po Śnieżne Kotły i Szrenicę. Widać stąd także m.in. Zbiornik Sosnówka, którego niezmącone lustro wody wspaniale kontrastuje z okolicznymi miejscowościami. Wybierając trasę spacerową z Sosnówki, dotrzecie tu nawet z wózkiem dziecięcym. Warto poznać także romantyczną legendę o zwaśnionych rodach.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Twierdza Klis z chorwacką flagą na maszcie.

Twierdza Klis – klucz Dalmacji

Zamek Klis, zwany także Twierdzą Klis, to miejsce, którego nie sposób pominąć będąc w chorwackim Splicie. Ze Splitu dojedziecie tu bowiem w ok. 15 minut, a widoki z Twierdzy wynagrodzą Wam nieco utrudniony wjazd. Do Zamku prowadzi bowiem początkowo dość wąska droga (ach te dalmackie drogi!). Jakby tego było mało, aby na nią wjechać, musicie skręcić z głównej drogi prawie o 180 stopni…ale dla tych cudownych widoków zdecydowanie warto!

CZYTAJ WIĘCEJ »
Trzy Korony - widok na Sromowce Niżne i Dunajec.

Trzy Korony ze Sromowiec Niżnych

Niewielka wieś Sromowce Niżne położona nad malowniczym Dunajcem, leży jednocześnie u stóp Masywu Trzy Korony. To właśnie stąd rozpościera się najładniejszy widok na ten wyjątkowy symbol Pienin. Widać stąd bardzo dobrze, skąd wzięła się nazwa masywu. Przypomina on bowiem skalną koronę. 

CZYTAJ WIĘCEJ »
Kamienny punkt widokowy Ostra Mała.

Ostra Mała i Skalnik w Rudawach Janowickich

Mała Ostra znana też jako Ostra Mała to najwyżej położona ściana szczytowa Rudaw Janowickich, wznosząca się na wysokość 935 m n.p.m. Znajduje się nieopodal najwyższego szczytu Rudaw Janowickich – Skalnika (945 m n.p.m.).
Ostra Mała jest jednym z piękniejszych punktów widokowych Sudetów. Przy okazji zobaczenia panoramy z Małej Ostrej, po drodze zobaczymy ciekawe skały o intrygującej nazwie Konie Apokalipsy. A skąd wzięła się ich nazwa? O tym dowiecie się z artykułu. 

CZYTAJ WIĘCEJ »